Talenty

Fotografka

Nina Eberhardt

Specjalizuje się w fotografii reklamowej, modowej i lifestyle. Absolwentka Fotografii na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu (dawna Akademia Sztuk Pięknych) oraz Sztuki Mediów na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Na stałe współpracuje z Robertem Lewandowskim, Anną Lewandowską i Małgorzatą Kożuchowską. W jej portfolio znajdują się również sesje z takimi postaciami jak Hubert Hurkacz, Bartosz Bednorz czy Joanna Przetakiewicz. Jej Klienci to: Huawei, T-mobile, Martini, Empik, Semilac, RTV AGD, Tatuum, Badura, Wittchen, Berries and Co, Mako Store, Lindt, Nespresso, Dr Irena Eris, Armani Beauty czy Stock Polska, a zdjęcia ukazywały się w Vogue Polska, Elle czy Harper’s Bazaar. Na co dzień miłośniczka malarstwa, designu i mody.

Reżyser

Stanisław Miroszewski

Stanisław Miroszewski jest reżyserem reklamowym mieszkającym w Warszawie. Oprócz reżyserii zajmuje się również tworzeniem koncepcji kreatywnych oraz scenariuszy. Przy projektach telewizyjnych i digitalowych współpracował z topowymi markami takimi jak Huawei, Sephora, Head & Shoulders, Secret (Procter and Gamble), Martini, 4F, Totalizator Sportowy, Lotto, Singleton. Praca w trakcie całego procesu kreatywnego i produkcyjnego to jego pasja. Zawsze zwraca uwagę na szczegóły oraz wspiera klientów i agencje swoją wiedzą z zakresu produkcji i reżyserii. Absolwent PWSFTviT w Łodzi i Uniwersytetu Warszawskiego. Stanisław to reżyser pełen pasji i pozytywnej energii, zaangażowany na każdym etapie projektu.

Fotograf

Jarek Kuśmierski

Jarek jest fotografem pracującym w Warszawie. Absolwent Fotografii w Szkole Filmowej w Łodzi oraz Teatrologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Jako autor zdjęć współpracował m.in. z takimi markami jak Armani Beauty, Totalizator Sportowy, IKEA, Teatr Polski we Wrocławiu, RTV Euro AGD. Oprócz fotografii zajmuje się również tworzeniem koncepcji kreatywnych i ich egzekucją jako Art Director w Stor9. Jego pasją jest obrazowanie emocji oraz realizowanie zdjęć, które mają wzruszać, śmieszyć albo sprzedawać - czasem wszystko na raz. Wyróżniony w konkursie Cannes Young Creatives 2022 za projekt kampanii dla Answear.com oraz zespołowo Effie 2019 za komunikację dla IKEA. Miłośnik historii i podróżowania z aparatem.

Fotografka

Katarzyna Milewska

Fotografka komercyjna, od dziecka związana ze sportem. Ukończyła warszawski AWF i to właśnie w okresie studiów zaczęła fotografować.W swojej pracy szuka nowych kształtów i form. Ruch daje nieskończenie wiele możliwości i na tym skupia się w swojej pracy.Swój styl określa jako minimalistyczny, zamknięty w czystych kadrach. Kasia zdaje sobie sprawę, że praca w branży fotograficznej wymaga ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności. Dlatego też zawsze stara się być na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami, które mogą pomóc jej w tworzeniu jeszcze lepszych zdjęć. Jest dumna z tego, co osiągnęła dotychczas w swojej karierze i z niecierpliwością czeka na kolejne wyzwania, które przyniesie przyszłość.

Fotograf

Krzysztof Żabski

Fotograf z Podhala, który karierę profesjonalnego snowboardzisty zamienił na fotografię. W 2016 roku rozpoczął studia na Łódzkiej Filmówce by skutecznie połączyć pasję do ruchu ze świeżym i konkretnym, pełnym wrażliwości spojrzeniem za obiektywem, co szybko zaowocowało uznaniem na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Od tego momentu całkowicie oddaje się realizacjom związanym z modą, jak i sportem oraz tworzeniem koncepcji do fotografii stilllife, gdzie spełnia się w roli Art Directora tworząc moodboardy, rysunki i projektując scenografię. Jego znaki rozpoznawcze to konsekwentne podążanie za minimalizmem i czyste kadry. Uważa, że ma obsesje na punkcie perfekcji światła i koloru. Żabski biegle porusza się także w pokrewnej formie: filmie. Lubi nadawać ruch fotograficzny kadrom zamieniając je w ruchomy obraz. Na planie jest znany ze swojej otwartości i elastyczności w realizacji. Wnikliwy, szukający indywidualnego języka w celu głębokiego poczucia wizji Klienta. W 2021 roku obronił tytuł magistra na PWSTivT na Wydziale Fotografii.
Pozwól nam podjąć się Twojego kolejnego projektu
KONTAKT
Zapytaj o wycenę